Kursy stacjonarne

nie umiesz się zmobilizować do regularnej, samodzielnej pracy? Być może odpowiednią metodą nauki szybkiego czytania oraz treningu pamięci będą zorganizowane kursy prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców. Z własnego doświadczenia (uczestniczyłem w takim kursie w czasie nauki w liceum) mogę powiedzieć, iż skuteczność tego typu nauki jest bardzo wysoka.

Gdzie na kurs?

Zarówno kursy szybkiego czytania jak i treningu pamięci organizowane są w większości dużych miast Polski. I niekoniecznie muszą być to takie „olbrzymy” jak


Tumore prostatico: la prognosi in base a stadio, grado e rischio

Tumore prostatico: la prognosi in base a stadio, grado e rischio

Warszawa, Kraków, Łódź czy Katowice – oczywiście, w takich miastach łatwiej nam przyjdzie znaleźć szkołę, w której organizowane są treningi pamięci bądź kursy szybkiego czytania, jednakże w mniejszych miastach – takich jak Rzeszów, Tychy, Gdynia również funkcjonują szkoły uczące szybkiego czytania.

Szybkie czytanie vs trening pamięci – co wybrać?

Mamy ograniczone środki finansowe i musimy wybierać pomiędzy kursem szybkiego czytania a treningiem pamięci? Moim zaleceniem byłoby wybranie opcji drugiej, czyli treningu pamięci. Ta opcja również pozwoli nam zwiększyć szybkość czytania poprzez eliminację zjawiska regresji. Może uzyskane rezultaty na tym obszarze nie będą aż tak rewelacyjne jak w przypadku tradycyjnego kursu szybkiego czytania, jednak mimo wszystko powinny być zauważalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *